Tüm Siparişlerde KARGO BEDAVA!
Müşteri Destek Hattı : 0 850 262 8786
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Gizlilik ve Güvenlik

EHM Elektronik Hizmetler San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından sunulan hizmetler, kullanıcıların gizliliğine büyük önem vermektedir. Şirketimiz, Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesi'nde belirtilmeyen durumlar dışında, müşterilerinin kişisel bilgilerini üçüncü taraflarla paylaşmayacaktır. Bu bilgiler, şirket içinde müşteri profili oluşturma ve istatistiksel analizler yapma amacıyla kullanılabilir ve bu amaçlar doğrultusunda sınırlı olarak üçüncü kişilerle paylaşılabilir.

Üyelik işlemleri sırasında sizlerden alınan kişisel bilgilerin korunması, EHM Elektronik Hizmetler San. ve Tic. Ltd. Şti. ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle verilen bilgiler, Üyelik Sözleşmesi'nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tespiti ve hızlı çözümü için EHM Elektronik Hizmetler San. ve Tic. Ltd. Şti. gerektiğinde kullanıcıların IP adreslerini tespit edebilir. IP adresleri, kullanıcıları tanımlamak ve demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Sitemizdeki kayıt formları, sipariş formları, anketler ve yarışmalarda, kişisel irtibat bilgilerinizi (ad, soyad, email adresi, telefon numaraları ve posta adresi) ve kredi kartı bilgilerinizi talep ederiz. Bu kişisel bilgiler; sipariş alma, ürün ve hizmet sunma, ödeme işlemleri, siparişlerin ulaştırılması, pazarlama amaçlı iletişim, bilgilerin güncellenmesi, üyeliğin yönetimi ve sürdürülmesi, ilgi çekici ürün ve hizmet önerileri yapma ve teknik, lojistik gibi işlevleri yerine getiren üçüncü şahıslarla paylaşmak amacıyla kullanılır.

www.anatoptan.com üyesi olarak, aksi belirtilmediği sürece, düzenli bilgilendirme e-mailleri alacaksınız. Bu e-mailler, satın alınan ürünler, ilginizi çekebilecek diğer ürünler ve üçüncü şahısların reklamları hakkında olabilir. Demografik bilgiler, sitemizi kullanıcıların ilgi alanlarına göre uyarlamak ve reklamları hedef kitleye göre ayarlamak için kullanılır. Mali bilgiler, satın alımların faturalandırılması için kullanılır ve işlemleri gerçekleştirmek için gerekli olan üçüncü şahıslarla paylaşılır.

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz, SSL Secure sistemi ile şifrelenir. Gizlilik politikamız hakkında sorularınız ve önerileriniz için sitemizin iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

www.anatoptan.com üyelik iptal işlemleri için bilgi@anatoptan.com adresine e-mail göndererek veya aşağıdaki iletişim bilgilerimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz:

EHM Elektronik Hizmetler San. ve Tic. Ltd. Şti.
Adres: Eğitim Mah. Ahsen Çıkmazı Sok. 1. Sadıkoğlu İş Merkezi No:10/33 Kadıköy/İstanbul
Telefon: +90 850 262 8786

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.